درباره ما

غرب کالا یکی از بزرگترین و تخصصی ترین سایت های فروش کالا در غرب کشور است که در سال 96 فعالیت خود را در سطح کشور آغاز کرده و در طی این این مدت با ارائه و فروش کالاهای برند و دسته اول جایگاه خود را در بین سایت های فروشگاهی با شعار زیر تثبیت کرده است :

✔ بهترین فروشنده، بهترین قانع کننده است، نه بهترین قالب کننده 

 با توسعه تکنولوژی به فضای مجازی و سرعت تغییر در شرایط روزمره و ماشینی شدن زندگی انسان ها به تبع آن تغییر در امورات سبک زندگی به ناچار افراد جوامع مجبور به پذیرش و وفق دادن خویش با شرایط موجود و استفاده از امکانات بروز می باشند. همچنین سبک زندگی سنتی جوامع جایگاه خود را هر روز بیشتر و پررنگ تر با دنیای مجازی و اینترنت تغییر داده است . بنابراین خرید مایحتاج زندگی اعم از کالا و استفاده از خدمات و غیره نیز به همان صورت از طریق دنیای اینترنت و فضای مجازی با بهره گیری از امکانات و حق انتخاب های متنوع برای افراد امکان پذیر کرده است.

⬛ رسالت غرب کالا :

غرب کالا با ارائه ی بهترین اجناس و خدمات در کمترین زمان ممکن در فضای مجازی امن با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز در سراسر ایران قرار خواهد داد.

از هر قشر چه خریداران و چه فروشنده های عزیز در هر سطح و هر جایی باشند ارائه بهترین خدمات و فروش اجناس و بازریابی محصولات جزو رسالت های پیش رو و اصلی ما محصوب می گردد.

⬛ اعتماد سازی :

یکی از بزرگترین دغدغه های مردم که همیشه در خرید های اینترنتی با آن مواجه می شوند مسئله اعتماد و امنیت می باشد ما در مجموعه بزرگ غرب کالا این اطمینان خاطر را از طریق ارئه مجوز های لازم از سازمان های زیربط و خدمات پس از فروش همچنین بازگردانی کالاها در صورت عدم رضایت مشتری تامین خواهیم کرد.

🔹 دفتر مرکزی غرب کالا (شرکت بازرگانی بیکار تجارت موکریان) :

استان آذربایجان غربی – شهرستان بوکان – خیابان انقلاب، مرکز تجاری دادخواه طبقه سوم پلاک 208

☎ تلفکس دفتر :  46228528-044 محمد ایزدی

بستن
مقایسه